Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy nieruchomości
w całej Polsce.

Kim jesteśmy

Od 10 lat troszczymy się o nieruchomości naszych Klientów. Jesteśmy największym niezależnym podmiotem (niebędącym spółdzielnią) na rynku zarządzania nieruchomościami w Polsce. Pod naszym zarządem znajduje się prawie 9 mln m² powierzchni.

Od grudnia 2012 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy City Service, która zarządza wieloma prestiżowymi obiektami w krajach Europy Środkowo–Wschodniej, między innymi nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi oraz obiektami publicznymi.

Ugruntowana pozycja na rynku nieruchomości w Polsce oraz liczba naszych Klientów dowodzi, że wiemy jak kompleksowo zarządzać nieruchomościami, zwiększać ich wartość i minimalizować koszty związane z utrzymaniem obiektów. Każdą zarządzaną nieruchomość traktujemy indywidualnie. Zapewniamy kompleksową obsługę: administracyjną, techniczną, finansowo-księgową, by poprawiać komfort i bezpieczeństwo zamieszkania.

Posiadamy jedno z największych – oferowanych na rynku - ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę 6 100 000,00 PLN.

Zapewniamy obsługę w zakresie zarządzania nieruchomościami na najwyższym poziomie.

21 oddziałów w całej Polsce 21 oddziałów w całej Polsce
Jesteśmy największym podmiotem w Polsce (nie będącym spółdzielnią) zarządzającym nieruchomościami o bezkonkurencyjnym zasięgu terytorialnym. Posiadamy oddziały zarządzające nieruchomościami w 21 dużych miastach w Polsce oraz Oddział Energetyki Cieplnej (OEC).
mamy ponad 100 biur w Polsce mamy ponad 100 biur w Polsce
Nasi zarządcy i administratorzy nieruchomości mają biura zlokalizowane w pobliżu zarządzanych nieruchomości - w ponad 100 miastach w całym kraju, dzięki czemu zarządzamy nieruchomościami w ponad 300 miastach w Polsce.
ponad 800 pracowników ponad 800 pracowników

W zakresie zarządzania nieruchomościami zatrudniamy ponad 800 pracowników, m.in.:

  • licencjonowanych zarządców nieruchomości,
  • doświadczonych administratorów posiadających ukończony kurs zarządzania nieruchomościami,
  • inżynierów i techników budownictwa we wszystkich branżach,
  • samodzielne księgowe,
  • wykwalifikowanych specjalistów posiadających dostęp do informacji niejawnych.
zaufało nam ponad 3 300 Klientów zaufało nam ponad 3 300 Klientów

Zaufało nam już ponad 3 300 Klientów w całym kraju. Odbiorcami naszych usług są wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy, sektor publiczny, sektor komercyjny oraz właściciele indywidualni.

Bogate doświadczenie ZZN na rynku polskim , szeroki zasięg działania oraz kompleksowe usługi pozwalają na stworzenie oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb naszych Klientów oraz sprawne, wydajne i oszczędne zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi .Poniżej prezentujemy przykłady wybranych nieruchomości, którymi zarządzamy.

Zapraszamy do współpracy!

 zarządzamy ponad 5 500 budynkami zarządzamy ponad 5 500 budynkami
Zarządzamy ponad 5 500 tys. budynków o łącznej powierzchni mieszkalnej i użytkowej ok. 9 mln m2.
ponad 4 000 prac remontowych ponad 4 000 prac remontowych
Rocznie wykonujemy ponad 42 000 prac remontowo-modernizacyjnych o łącznej wartości ponad 100 mln zł. Pomogliśmy ponad 2 000 Klientów w uzyskaniu preferencyjnych kredytów na realizację prac remontowo - modernizacyjnych.

Strefa klienta

Wybierz oddział

Zapytaj o ofertę
Nieruchomości na sprzedaż

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. 17 stycznia 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70