Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy nieruchomości
w całej Polsce.

Strefa Mieszkaniowa

Nie tylko stabilna pozycja na rynku, ale również wieloletnie doświadczenie i całkowita niezależność sprawia, że jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów w sposób elastyczny - całkowicie dostosowany do ich potrzeb i oczekiwań. Jako administrator nieruchomości działamy wieloaspektowo, co jest jednoznaczne ze sprawowaniem wielopłaszczyznowej opieki nad obiektami, które nam Państwo powierzacie.

Struktura ZZN oraz dbałość o całkowite bezpieczeństwo naszych Klientów (posiadamy bardzo wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej) sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni kompleksową obsługę. Każdy zarządca nieruchomości, który w naszym imieniu podejmuje się kierowania wszystkimi sprawami związanymi z nadzorowaniem i opieką nad obiektem, posiada odpowiednie kwalifikacje (jest licencjonowanym specjalistą) oraz niezbędne doświadczenie. Dzięki jego działaniom zarządzanie nieruchomościami staje się nie tylko prostsze, ale również skuteczniejsze.

Współpracy z naszymi Klientami podejmujemy się nie tylko w Warszawie, ale dzięki rozbudowanej strukturze oraz obecności naszych oddziałów na terenie całego kraju - również w innych miastach w Polsce. Realizowane przez nas administrowanie nieruchomościami jest ofertą usługową pozwalającą zatroszczyć się zarówno o obiekty i tereny komercyjne, publiczne, handlowe, jak również domy i budynki mieszkalne.

Zapraszamy do współpracy.

Strefa Mieszkaniowa
Od 15 kwietnia 2015 r zapraszamy do nowej lokalizacji Oddziału ZZN Koszalin przy ul. Szczecińskiej 42, I piętro.
Więcej

W dniu 17 kwietnia ZZN Oddział Łódź wziął udział w wydarzeniu publicznego przedszkola Galileo w Łodzi, jakim było spotkanie w ramach cyklu spotkań „100 pytań do … „. Przedszkole jest prowadzone przez Fundację Familijny Poznań. Przedstawiciel ZZN Oddział Łódź został zaproszony jako gość specjalny.  

 

Więcej

W dniach 29-30.01.2015 r. odbyły się w Stargardzie uroczystości związane z obchodami jubileuszu 30 i 60-lecia istnienia dwóch miejskich żłobków. Doceniając ważną rolę jaką w rozwoju najmłodszych pełnią żłobki miejskie oraz wyrażając uznanie dla tych kilku dekad tradycji, Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Oddział Koszalin Biuro Stargard z przyjemnością wspomógł to wydarzenie. 

Więcej

Od 26 stycznia 2015r zapraszamy do nowej lokalizacji Oddziału ZZN Warszawa Wschód przy ul. Ostrobramska 101 a.

Oddział ZZN Warszawa Wschód został przeniesiony z uwagi na stale zwiększającą się liczbę Klientów oraz w trosce o zapewnienie większego komfortu obsługi w naszej placówce.

Więcej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Zespół Zarządców Nieruchomości Oddział we Wrocławiu otrzymał w dniu 13.12.2014 r.  certyfikat SZLACHETNA PACZKA. 

 

Więcej

Strefa klienta

Wybierz oddział

Zapytaj o ofertę
Nieruchomości na sprzedaż

Wspieramy

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. 17 stycznia 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70