Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Miło nam poinformować, że w marcu 2016 r. rodzina ZZN się powiększyła - spółka City Service Polska, do której należy ZZN, dokonała zakupu udziałów w Parama Group Sp. z o. o.

Więcej

Miło nam poinformować, iż Mieszkańcy rejonu Zielonej Góry mogą już korzystać z infolinii ZZN - jej numer to 801 04 45 05. Właściciele lokali w obsługiwanych przez nas budynkach mogą pod tym numerem zasięgnąć wszystkich informacji związanych z rozliczeniami zaliczek i mediów, sprawdzić saldo swojego lokalu, poznać aktualne numery kont bankowych do dokonywania wpłat itp. Opłata za połączenie z infolinią jest zgodna z taryfą operatora osoby dzwoniącej. 

Więcej
Bydgoski oddział ZZN uruchomił właśnie nowe biuro na osiedlu Błonie. Mieszkańcy obsługiwanych przez nas wspólnot mieszkaniowych z tego rejonu mogą załatwić większość spraw administracyjnych przy ul. Szubińskiej 75-77 - pod tym adresem są do Państwa dyspozycji księgowa, administrator i inspektor budowlany. 
 
Więcej

Ponad 250 osób bawiło się na balu charytatywnym Caritasu zorganizowanym w hali sportowej w Jezierzycach k. Słupska, akcję kolejny rok z rzędu wsparł słupski Oddział ZZN.

 

Więcej
Dziś (tj. 4 lutego br.) w godz. 18-24 mogą wystąpić trudności w zalogowaniu się do Strefy Klienta. Przerwy w dostępie są spowodowane pracami konserwacyjnymi, za niedogodności serdecznie przepraszamy. 
Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70