Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Mimo mrozów nie ustają prace budowlane przy warszawskim condohotelu Wolska2, który jest budowany przez Dantex, a którego operatorem będzie ZZN. W budynku A, w którym powstaną mieszkania, trwa wykonywanie stropu nad trzecim piętrem, zaś budynek B, który oferuje mikroapartamenty, ma już prawie gotowy strop nad kondygnacją +4. 

 

Więcej
Miło nam poinformować, że od 1 stycznia br. zarządzane przez ZZN wspólnoty mieszkaniowe mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnych warunków obsługi bankowej w Getin Noble Banku. Dzięki podpisanej przez ZZN i Getin Noble Bank umowie o współpracy, wspólnoty, które skorzystają z tej propozycji, zostaną całkowicie i bezterminowo zwolnione m. in. z opłat za masowe płatności, za otwarcie i prowadzenie rachunku podstawowego, pierwszego rachunku pomocniczego (np. dla funduszu remontowego) oraz rachunku lokacyjnego. 
Więcej
W miniony czwartek odbyło się doroczne spotkanie dyrektorów regionalnych i oddziałowych z zarządem ZZN. Podsumowano na nim mijający rok w poszczególnych Regionach i Oddziałach oraz omówiono plany na rok 2016. Tradycyjnie najbardziej emocjonującym punktem spotkania było ogłoszenie wyników rankingu Oddziałów. 
Więcej
W ramach przedświątecznego wsparcia dla Mieszkańców pracownicy ZZN uruchomili pogotowie gastronomiczne i dzielą się swoimi przepisami na świąteczne potrawy.
Więcej

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w Świątecznym Konkursie dla Mieszkańców nadesłaliście Państwo prawie 350 ważnych zgłoszeń, wśród których dziś o godz. 12 w Biurze Zarządu ZZN rozlosowaliśmy 50 kart podarunkowych Empiku o wartości 50 zł każda. Przypomnijmy: wystarczyło między 10 listopada i 6 grudnia zalogować się do Strefy Klienta oraz przesłać mailem zgłoszenie konkursowe, by wziąć udział w losowaniu. 

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70