Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Zapraszamy do udziału w losowaniu 50 kart prezentowych Empiku o wartości 50 zł każda do wykorzystania w dowolnym salonie tej firmy lub w sklepie internetowym!  Odwiedź wirtualną Strefę Klienta ZZN i napisz do nas krótki mail, a jedna z nagród może być Twoja!
Więcej
"Rekomendujemy Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Oddział Lublin innym właścicielom nieruchomości jako firmę profesjonalną, odpowiedzialna i w pełni wiarygodną" - czytamy z nieukrywaną dumą w piśmie otrzymanym od lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego. 
Więcej
Z przykrością informujemy, że nie działają linie telefoniczne oddziału ZZN we Wrocławiu, wszystkich zainteresowanych prosimy o korzystanie z numeru zastępczego: (71) 716 20 50. Pracujemy nad usunięciem awarii, za niedogodności serdecznie przepraszamy. 
Więcej
Trwa budowa condohotelu Wolska2, który na warszawskiej Woli wznosi Dantex, a którego operatorem będzie ZZN. Obecnie kończy się wylewanie stropu na poziomie -2, trwa także wznoszenie ścian kondygnacji -1. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. 
Więcej
W najbliższy weekend będziemy uruchamiać nową wersję strony internetowej ZZN, mogą się więc pojawić chwilowe utrudnienia w dostępie do Strefy Klienta i innych funkcji serwisu. Postaramy się, aby prace w jak najmniejszym stopniu skomplikowały Państwu życie, jednak bedziemy wdzięczni za wyrozumiałość i cierpliwość - utrudnienia w dostępie nie powinny trwać dłużej niż kilka-kilkanaście minut. 
Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70