Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Zespół Zarządców Nieruchomości Oddział Łódź oraz Oddział Kraków zaangażowały się aktywnie w organizację festynu rodzinnego, który - z inicjatywy zarządu osiedla - odbył się w Nowym Gliniku. 
Więcej

ZZN Oddział Koszalin miał okazję przyczynić się do zorganizowania XII edycji Festiwalu Piosenki Osób Niepełnosprawnych o „Złoty Klucz” połączonej z  jubileuszem XX-lecia utworzenia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie. 

Więcej

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Dantex przy tworzeniu unikatowego projektu biznesowego - nowego condohotelu w centrum Warszawy przy ul. Wolskiej 153. Klientom, którzy kupią w nim mikro apartament i zlecą ZZN-owi jego wynajem i bieżące utrzymanie, gwarantujemy 7% zwrotu z inwestycji przez 5 lat

Więcej

ZZN Oddział Słupsk otrzymał szczególne podziękowania za okazane wsparcie i aktywny udział w zebraniu Wspólnoty Mieszkaniowej, a w efekcie podpisanie umowy o administrowanie.

Więcej

ZZN Oddział Kraków otrzymał podziękowania za okazaną pomoc w organizacji I Integracyjnego Pikniku Rodzinnego Pożegnanie Lata. 

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70