Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

W trosce o jak najwyższą jakość systemu dla naszych Klientów, w dniu dzisiejszym (22.06) w godzinach 21.00-22.00 nie będzie możliwości zalogowania się do STREFY KLIENTA ZZN. Jest to spowodowane pracami nad udoskonaleniem systemu. Za utrudnienia przepraszamy.
Więcej

W dniu 12 czerwca br. ZZN Kołobrzeg uczestniczył w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 10 w Kołobrzegu. 

Więcej

W dniu 10 czerwca 2015r. pracownicy ZZN Oddział Koszalin - Administracja Świdwin uczestniczyli w  pikniku rodzinnym zorganizowanym na terenie przedszkola przy ulicy Sportowej  „Pod Topolą” w Świdwinie. 

Więcej

W dniu 10 czerwca 2015 w olsztyńskim ratuszu odbyła się uroczystość zakończenia VIII roku działalności Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela. Misją tej działalności jest kreowanie ambitnej i przedsiębiorczej osoby doskonalącej się moralnie i intelektualnie. 

Więcej

Z okazji Jubileuszu 30-lecia Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie, w dniu 5 czerwca 2015 na plaży w Rosnowie odbył się festyn rodzinny, w którym uczestniczył również Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Oddział Koszalin. 

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70