Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

W związku z pracami konserwacyjnymi, w dniu dzisiejszym mieszkańcy, którymi opiekuje się Oddział Kraków mogą mieć utrudniony kontakt telefoniczny i mailowy. Za utrudnienia przepraszamy!
Więcej
3 września Oddział ZZN Oddział Koszalin miał zaszczyt wziąć udział w festynie przy Ratuszu Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Organizatorem festynu dla wszystkich mieszkańców Koszalina była Rada Osiedla „Śródmieście”.
Więcej
Po raz kolejny przy znakomitej współpracy PZW nr 61 w Rosnowie i ZZN Oddział Koszalin zorganizowano zawody spławikowe WITAJ SZKOŁO. Przy tak licznej obecności dzieci rozstrzygnięto również konkurs plastyczny dla naszych najmłodszych mieszkańców MÓJ WYMARZONY DOM organizowany przez ZZN Oddział Koszalin.
Więcej
Od 1 września 2017 r zapraszamy do nowej lokalizacji Oddziału ZZN Szczecin, przy al. Wojska Polskiego 9. Oddział ZZN Szczecin został przeniesiony z uwagi na stale zwiększającą się liczbę Klientów oraz w trosce o zapewnieniewiększego komfortu obsługi w naszej placówce.
Więcej
Informujemy, iż 1 sierpnia bieżącego roku nastąpiła zmiana siedziby oddziału Łódzkiego ZZN. Obecnie Oddział mieści się na ulicy Piotrkowskiej 197. Numery telefonów w oddziale pozostały bez zmian.
Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70