Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

W dniu 23.05.2015 r. ZZN Oddział Toruń  zorganizował, w ramach akcji Toruńskich Dni Rodziny prowadzonej przez Fundację Nadzieja Dla Rodzin oraz Prezydenta Miasta Torunia, „Dzień Otwarty z ZNN”.

Więcej
Od 15 kwietnia 2015 r zapraszamy do nowej lokalizacji Oddziału ZZN Koszalin przy ul. Szczecińskiej 42, I piętro.
Więcej

W dniu 17 kwietnia ZZN Oddział Łódź wziął udział w wydarzeniu publicznego przedszkola Galileo w Łodzi, jakim było spotkanie w ramach cyklu spotkań „100 pytań do … „. Przedszkole jest prowadzone przez Fundację Familijny Poznań. Przedstawiciel ZZN Oddział Łódź został zaproszony jako gość specjalny.  

 

Więcej
Jest nam niezmiernie  miło poinformować, iż ZZN Oddział Lublin otrzymał podziękowania od Wyższej Szkoły Ekonomicznej i Innowacji w Lublinie oraz Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych za wsparcie, współpracę i pomoc w przeprowadzeniu zajęć praktycznych dla studentów. 
Więcej

W dniach 29-30.01.2015 r. odbyły się w Stargardzie uroczystości związane z obchodami jubileuszu 30 i 60-lecia istnienia dwóch miejskich żłobków. Doceniając ważną rolę jaką w rozwoju najmłodszych pełnią żłobki miejskie oraz wyrażając uznanie dla tych kilku dekad tradycji, Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Oddział Koszalin Biuro Stargard z przyjemnością wspomógł to wydarzenie. 

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70