Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Od 1 lipca 2014r zapraszamy do nowej siedziby Spółki w biurowcu GreenWings, który jest zlokalizowany przy ulicy 17 Stycznia 48.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby wszystkich dotychczasowych klientów, jak i osoby, które szukają pewnego i sprawdzonego Zarządcy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z nowej lokalizacji.

Więcej

20 czerwca br. ZZN Sp. z o.o. Słupsk wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Słupska kształtował świadomość honorowego krwiodawstwa wśród społeczności lokalnej oraz gości na Mistrzostwach Europy i Świata BBQ w Dolinie Charlotty.

Jednym z wielu działań prowadzonych przez ZZN SP. z o.o. Oddział Słupsk jest propagowanie idei honorowego krwiodawstwa, które w swoim założeniu jest bezinteresownym oddawaniem „cząstki” siebie dla dobra drugiego człowieka. Widzowie nie tylko przyglądali się, jak pracują mistrzowie barbecue, ale także próbowali różnych odmian grillowanych mięsiw, które przygotowywały zespoły 35 drużyn m.in. z Polski, Litwy, Estonii, Niemiec, Norwegii, Holandii czy Szwajcarii.

Wielkiemu grillowaniu towarzyszył koncert gwiazd polskich i zagranicznych.

Zapraszamy do galerii wydarzenia.

Więcej

19 czerwca 2014 roku Oddział ZZN Słupsk uczestniczył w Festynie parafialnym na terenie DPS Leśna Oaza w Słupsku przy Parafii Św. Jana Kantego.

Tradycyjnie propagowaliśmy honorowe krwiodawstwo wśród społeczności w Słupsku.

Więcej

Jest nam niezmiernie miło poinformować o podziękowaniu jakie otrzymaliśmy od Dowódcy Centrum Operacji Powietrznych - Dowódcy Komponentu Powietrznego za zaangażowanie w organizację pikniku dla dzieci z jednostki.


Więcej

7 czerwca 2014r Zespół Zarządców Nieruchomosci miał przyjemność uczestniczyć w pikniku na terenie Warszawy z okazji 60 rocznicy utworzenia Centrum Operacji Powietrznych - Dowództwa Komponentu Powietrznego.

Pierwsza część wydarzenia odbyła się w ramach dni Ursynowa, gdzie wojskowe Centrum Operacji Powietrznych przeprowadziło pokaz sprzętu wojskowego i trenażerów z możliwością skorzystania z nich oraz udostępniło szereg innych atrakcji. ZZN zadbał szczególnie o najmłodszych mieszkańców i przygotował dla nich szereg słodkich niespodzianek, gadżety oraz malowania twarzy.

Część druga pikniku miała miejsce w Parku Kultury Powsin i była to kameralna uroczystośc Centrum Operacji Powietrznych - Dowództwa Komponentu Powietrznego. Tutaj także mieliśmy przyjemność wesprzeć najmłodszych ucestników wydarzenia, dla których przygotowano m.in. oryginalną zjeżdżalnię, gadżety i słodycze. Mamy nadzieję, że dzieci tego dnia były wyjątkowo zadowolone.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wydarzenia.

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70