Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

W związku z pracami konserwacyjnymi, w dniu dzisiejszym od godziny 22.00 do 00.00 możliwy będzie brak dostępu do Strefy Klienta. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
Więcej
Wspaniała pogoda, mnóstwo atrakcji, wysoka frekwencja - tak w skrócie można podsumować pierwszy w historii festyn rodzinny organizowany z okazji Dnia Dziecka na Osiedlu nr 5 "Lęborskie" w Kołobrzegu, który odbył się 3 czerwca.
Więcej
Maj i czerwiec to wspaniały czas świętowania wielu ważnych okazji. Dzień Matki i Dzień Dziecka, koniec szkoły i początek wakacji - powodów do radości nam nie brakuje! ZZN jako aktywny uczestnik życia lokalnych społeczności stara się, by nie zabrakło go na żadnej imprezie. Z ogromną przyjemnością uczestniczyliśmy 10 czerwca 2017 w festynie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 17 w Koszalinie z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję na powtórkę za rok.
Więcej

Zarząd Spółki informuje, że w dniu 19.06.2017r. została podjęta decyzja o rezygnacji z planowanego połączenia spółek Zespół Zarządców Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz City Service Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

 

 

Więcej
W dniu 09.06.2017 r. na Osiedlu Piaski w Legionowie na terenie Zespołu Szkół oraz Filii Piaski Muzeum Historycznego odbył się Piknik Rodzinny przy współdziałaniu ZZN Sp. z o.o. Oddział Nowy Dwór Mazowiecki, Stowarzyszenia Ogólnopolska Rodzina Kościuszkowców, Związku Żołnierzy Wojska Polskiego Koło w Legionowie, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.
Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70