Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Dzień Dziecka to dla nas wyjątkowe święto, które bardzo lubimy celebrować. Oddział Bydgoszcz co roku organizuje na swoich zasobach piknik z atrakcjami. W tym roku byliśmy razem z mieszkańcami apartamentów ZENY. Zabawy i atrakcji było co niemiara, uśmiechów dzieci także. Każde z dzieci mogło brać udział w wielu konkursach z nagrodami.

 

Jak zwykle zapraszamy za rok 😊.

Więcej
4 czerwca, już od rana, w Leźnicy Wielkiej świętowano uroczyście z okazji Dnia Dziecka. Wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy przez Polski Związek Wędkarski w Sieradzu Koło nr 22 w Leźnicy Wielkiej z Prezesem Zarządu – Krzysztofem Kacprzakiem oraz Zespół Zarządców Nieruchomości Oddział w Łodzi.
Więcej
OGŁOSZENIE PLANU POŁĄCZENIA POPRZEZ UDOSTĘPNIENIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ SPÓŁKI ZESPÓŁ ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Więcej
ZZN otwiera sezon wędkarski 3 maja siedemnaścioro młodych adeptów wędkarstwa walczyło w zawodach spławikowych nad jeziorem Rosnowo. Nagrodą za największy połów był puchar Dyrektora Oddziału Koszalin Justyny Domurat.
Więcej
1804.2017

StrefaKlienta24.pl

W trosce o jak najwyższą jakość systemu StrefaKlienta24.pl w dniach 18-28 kwietnia będą prowadzone prace serwisowe. Nie powinno to wpłynąć na działanie systemu. W razie nieprzewidzianych problemów w trakcie korzystania z serwisu, prosimy o ponowną próbę zalogowania się.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70