Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Oferta Banku Ochrony Środowiska dla Klientów ZZN była już anonsowana, wracamy jednak do tematu, by podzielić się z Państwem szczegółami. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ bankowość wspólnoty mieszkaniowej to znacznie bardziej złożone zagadnienie niż się może wydawać! Produktów przygotowanych przez BOŚ jest wiele, ale wszystkie są uzasadnione.
Więcej
ZZN zagrało z WOŚP W działaniach charytatywnych, tak jak na rynku zarządców, staramy się grać pierwsze skrzypce.  W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 25-ty, nie mogło nas tam zabraknąć. Szczególnie zaangażowani byli nasi pracownicy w Rosnowie. 
Więcej
Przynależność ZZN do grupy City Service ma wiele zalet, z których korzystają nasi klienci. Jako duża firma jesteśmy ważnym partnerem dla innych firm i instytucji, co zgodnie z zasadą o przyjaciołach przyjaciół, przekłada się na liczne rabaty i inne formy wyjątkowego traktowania Mieszkańców Wspólnot, które znajdujących się pod naszą opieką. Przykładem może być tu Bank Ochrony Środowiska i jego promocje dla Wspólnot City Service.
Więcej

ZZN jest firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Niech nikogo nie zmyli jednak ta stabilizacja. Niedawno uhonorowani zostaliśmy tytułem i statuetką Geparda Biznesu. To zwierze doskonale oddaje biznesowy charakter ZZN.

 

Więcej

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70