Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Święta to tylko kilka dni, zawsze zbyt mało, by się nimi w pełni nacieszyć, dlatego bydgoski Oddział ZZN celebrację rozpoczął odpowiednio wcześniej. 15 grudnia w Sali Fidelio w budynku Opery Nova zarządcy i administratorzy ZZN spotkali się z Zarządami współpracujących z firmą Wspólnot Mieszkaniowych. Takie spotkania są już w Bydgoszczy tradycją, cenioną przez wszystkich uczestników. Za przywołanie świątecznej magii odpowiedzialny był chór Primo, który świetnie się ze swojego zadania wywiązał. Na spotkaniu wystąpił również znany i lubiany bydgoski poeta i satyryk Zdzisław Prus. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie.

Więcej
1011.2016

11 listopada

11 listopada

11 listopada to data, która powinna wywoływać zadumę i refleksję. Jak oczywista jest dla nas wolna Polska, jak rzadko zdajemy sobie sprawę z możliwości odebrania nam tej wolności. Pamiętamy teraz i zawsze pamiętajmy o bohaterach tamtych dni oraz o wszystkich, którzy stoją obecnie na straży naszych granic. Cześć bohaterom!

Więcej

W wymarzonym domu Eweliny znajduje się McDonalds, Natan marzy o domku na kółkach - pomysłowość dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Mój wymarzony dom”, przerosła nasze oczekiwania.

Więcej
ZZN Liderem Rynku Nieruchomości

Najlepszą nagrodą, jaką możemy uzyskać za naszą pracę, jest zadowolenie naszych Klientów, jednak wiadomo, że jest nam też bardzo miło, kiedy pojawiają się inne dowody uznania. Wyjątkowo cenne są dla nas wyróżnienia będące potwierdzeniem pozycji ZZN na rynku nieruchomości przyznawane przez specjalistów z branży. Z przyjemnością informujemy, że ZZN zdobył tytuł Zarządcy Roku - Lidera Rynku Nieruchomości. 

Więcej

O czerwcowym Dniu Dziecka wiedzą wszyscy, ale kto pamięta o Międzynarodowym Dniu Przedszkolaka? ZZN Oddział Giżycko! 

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70