Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Koniec lata to  smutny powód do świetnej zabawy – z pewnością widzą o tym mieszkańcy Leźnicy Wielkiej, którzy wzięli udział w piątkowym festynie zorganizowanym przez ZZN Oddział Łódź. Na naszych małych i dużych gości czekały liczne atrakcje. Nad bezpieczeństwem i dobrymi nastrojami maluchów czuwali profesjonalni animatorzy, dorośli o dobre humory zadbali na własną rękę, racząc się kiełbaskami i chłodnymi napojami. Pogoda wyraźnie sprzyjała piknikowiczom, niektórym dodatkowo dopisywało wyjątkowe szczęście w grach i konkursach. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Oby do wiosny :) !

Więcej
Latem wiadomości z życia Oddziałów wyraźnie zdominowane są przez pikniki, festyny i inne rozrywki, które organizujemy dla naszych Klientów i sympatyków. Jesienią stawiamy na rozwój i edukację.  
Więcej

W pierwszy wrześniowy weekend pracownicy ZZN Stargard przygotowali imprezę dla młodszych i starszych sąsiadów. Festyn przyciągnął setki mieszkańców miasta – w końcu najlepsza zabawa jest zawsze w gronie sąsiadów!

 

Na tych, którzy chcieli bawić się na sportowo, czekała trampolina i konkursy sprawnościowe. Dla miłośników zdrowia były spotkania z dietetykiem, można było także zmierzyć poziom cukru we krwi i podyskutować na temat zdrowego żywienia. Każdy uczestnik otrzymał kawałek wyjątkowego tortu ZZN, który specjalnie na tą okazję przygotowała mistrzyni pieczenia tortów w całym ZZN – nasza koleżanka Ela. Tort Eli to nie jedyne czary na pikniku: swoje niezwykłe umiejętności pokazał też iluzjonista. Bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych cieszyła się fotobudka, w której można było wykonać serię przebieranych zdjęć – możne je teraz pobrać z internetu (FB). Dla zgłodniałych mieliśmy watę cukrową, popcorn, kiełbaski, słodycze.

 

Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia już za rok.

A jeśli nie chcecie tak długo czekać, zapraszamy w każdy dzień roboczy do naszej siedziby w Stargardzie przy ulicy 11 Listopada 37 

Więcej

Pierwszy września, czyli powrót do szkoły, to dla dzieci czasem lepsza, czasem gorsza wiadomość, zawsze jednak poważne obciążenie dla domowych budżetów. Wyprawka każdego ucznia, bez względu na wiek, to znaczący wydatek, co dla wielu domów oznacza problemy. Na szczęście, nie brakuje ludzi, którzy nie szczędzą wysiłków, by pomóc bliźnim w potrzebie. Pan Jacek Topczewski, sekretarz Zarządu Osiedla nr 6 w Modlinie Twierdzy, zorganizował zbiórkę przyborów szkolnych, w którą warszawski oddział ZZN zaangażował się z przyjemnością. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wyprawkom posypią się same piątki :). 

 

 

Więcej
Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi w dniu 03.09.2016 (sobota) w godzinach 8:00 - 18:00 mogą wystąpić problemy w dostępie do Strefy Klienta. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. 
Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70