Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualności

Uwaga, uwaga, Mieszkańcy Stargardu!

Jeśli zastanawiacie się, co ciekawego można zrobić w sobotę 3 września, to spieszymy z odpowiedzią: tylko tego dnia i tylko w Stargardzie można wziąć udział w festynie DZIEŃ SĄSIADA organizowanym przez ZZN. Od godziny 14:00 czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji: zabawy dla najmłodszych, niespodzianki, konkursy z nagrodami, dmuchane zamki, zjeżdżalnie i trampolina. Dla osób starszych przygotowany będzie kącik porad, dla łasuchów bez względu na wiek tort, wata cukrowa i popcorn. W strefie malucha będzie modelowanie balonów, malowanie twarzy, warsztaty bańkowe i blok zabaw. Nie zabraknie fotobudki i iluzjonisty, nie może zabraknąć i Was!

 

Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Wszystkim, którym przyszło walczyć o wolność Polski i tym, na których obecnie spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo kraju - Polskim Żołnierzom każdej rangi i z każdej formacji, czynnym i w stanie spoczynku, z okazji ich święta ZZN składa najserdeczniejsze życzenia i nieustające wyrazy wdzięczności.

Więcej
Od dn. 10 sierpnia 2016 w Oddziale Gorzów Wielkopolski w biurach: Wędrzyn, Międzyrzecz, Skwierzyna, Kostrzyn, Słubice i Witnica zmieniają się telefony kontaktowe. Nowe telefony podane są na stronie internetowej Oddziału. Prosimy kontaktować się na wskazane numery.  Za ewentualne niegododności serdecznie przepraszamy.
Więcej
Od dziś od godz. 18.00 do piątku 8 lipca do godz. 6.00 nastąpi przerwa techniczna w dostępie do Strefy Klienta. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. 
Więcej
Rodzinne świętowanie w Świnoujściu

Pierwszy (z pewnością nie ostatni!) rodzinny piknik z ZZN w Świnoujściu za nami. Relacja już czeka!

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70