Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualność

2506.2015

Dni Świnoujścia

W dniu 20 czerwca br. Miasto Świnoujście zainaugurowało obchody swojego 250-lecia. W akcji aktywny udział wzięli pracownicy Świnoujskiej Administracji Oddziału ZZN w Szczecinie. 

Cykl imprez, wpisujących się także w tegoroczne obchody Dni Morza, poprzedziła akcja „Bezpieczne wakacje”, która była zorganizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji. Głównym koordynatorem akcji był pracownik naszej Firmy Pan Krzysztof Wilczyński. 

Rozpoczął się już sezon turystyczny, więc nasz firmowy namiot odwiedziły dzieci z różnych stron kraju, także pierwsze grupy kolonijne. Dzieci otrzymały odblaskowe kamizelki, czapeczki, elementy do zamocowania na odzieży, rowerach i wózkach i  słodkie upominki. Dorośli natomiast otrzymywali ulotki informujące o ZZN. W akcji uczestniczyli policjanci, strażacy, ratownicy WOPR, Straż Graniczna, służba ratownictwa morskiego SAR, Marynarka Wojenna, która udostępniła do zwiedzania swoje okręty, a Żegluga Świnoujska prom. Impreza odbywała się w atrakcyjnej scenerii świnoujskiego portu jachtowego i nawet pojawiający się deszcz nie był w stanie popsuć nastroju licznie przybyłym gościom.

Galeria

Wróć

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70