Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Aktualność

0209.2015

ZZN Kołobrzeg na Trzebiatowskim Święcie Kaszy

W dniu 1 sierpnia 2015 r. ZZN Kołobrzeg zaprezentował ofertę naszej firmy wystawiając stoisko reklamowe na imprezie miejskiej w Trzebiatowie nawiązującej do legendy „Jak miska kaszy uratowała Trzebiatów”. 

Imprezę rozpoczął wielobarwny korowód, który przeszedł, ze słoniem na czele, ulicami miasta do pałacowych ogrodów. Trzebiatowskie Święto Kaszy nawiązuje do legendy o misce kaszy, która spadając z miejscowej baszty uratowała miasto przed najazdem Gryficzan. Nieodzownym elementem letniego świętowania była wielka biesiada z kaszą, w trakcie której rozdanych zostało kilka tysięcy porcji. Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, m.in.: prezentacje stoisk lokalnych twórców, rękodzielników, rzemieślników, usługodawców oraz spływ kajakowy „po miskę kaszy”. Nie zabrakło także szczudlarzy, sztukmistrzów, pokazów walk rycerskich i Jarmarku Norbertańskiego. O północy, tradycyjnie w oknie trzebiatowskiego pałacu ukazała się „Biała Dama”, duch księżnej Marii Wirtemberskiej z Czartoryskich, autorki pierwszej powieści sentymentalnej zatytułowanej „Malwina, czyli domyślność serca” i strzelił w niebo pokaz sztucznych ogni.

Pracownicy ZZN przygotowali dla dzieci kącik rysunkowy, a za pomalowane kolorowanki rozdawane drobne upominki i słodycze.

Galeria

Wróć

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70