Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Kariera

„Naszą pasją są nieruchomości…”

Realizując powyższe motto oferujemy pracę osobom, które są zainteresowane rozwojem zawodowym w firmie, będącej liderem na rynku zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi oraz jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek w branży.

Jako zarządca nieruchomości posiadamy wieloletnie doświadczenie i liczne grono klientów. Stale rozszerzamy naszą działalność o nowe segmenty.

Dbamy o rozwój naszych pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji zgodnie z wymaganiami stale zmieniającej się branży. Zapewniamy możliwości awansu i korzystne warunki zatrudnienia.

Oferujemy różnorodne możliwości zatrudnienia dla osób z różnym poziomem wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego. Poszukujemy doświadczonych profesjonalistów, a także ludzi młodych, ambitnych chcących rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe w zespole ZZN. Szukamy osób, dla których praca związana z zarządzaniem nieruchomościami jest wyzwaniem.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (składających się z CV i listu motywacyjnego) do działu/na adres praca@zzn.pl

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70