Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Komunikaty prasowe

Usługa zarządzania nieruchomościami wykonywanymi na zlecenie została uznana za wzór usługi na rynku polskim. Otrzymany Medal Europejski świadczy o jakości usługi spełniającej standardy europejskie.

W dniu 4 czerwca 2014 roku w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się finałowa gala 25 edycji Medalu Europejskiego, podczas której została nagrodzona sztandarowa usługa zarządzania nieruchomościami firmy ZZN. Medalem Europejskim zostają wyróżnione usługi stawiane za wzór dobrej jakości odpowiadający standardom europejskim i godne promocji na rynkach międzynarodowych. Nagrodę odebrała Prezes Spółki Pani Anna Górecka-Kolasa podczas uroczystej Gali, która odbyła się 4 czerwca o godz. 12.00 w Teatrze Wielkim.

Medal Europejski to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie organizowane przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Jego celem jest przede wszystkim wyróżnienie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, oraz pobudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wydarzenia.

Więcej

Z przyjemnością informujemy, że 7 kwietnia 2014 roku Zespół Zarządców Nieruchomości otrzymał tytuł Lidera Zarządzania Nieruchomościami 2014 - prestiżowe wyróżnienie na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami.

7 kwietnia 2014 roku w Teatrze Sabat w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocji Gospodarczej „Lider Zarządzania Nieruchomościami”. Organizator imprezy Magazyn Gospodarczy Fakty nagrodził wzorowych zarządców nieruchomości w Polsce.


Więcej

W dniach 3-4 marca w Toruniu odbyła się XXI edycja Forum Gospodarczego. W Forum, podczas 2 dni obrad, uczestniczyło ponad tysiąc osób z kraju i zagranicy.

XXI edycja przebiegała pod hasłem „Integracja i Współpraca” i stała się platformą służącą do wymiany doświadczeń i dostarczania najbardziej aktualnej wiedzy na tematy gospodarcze.

Więcej

Spółka ZZN WAM (ZZN), zarządzająca nieruchomościami mieszkaniowymi komercyjnymi w całej Polsce, posiadająca oddział w Poznaniu, podpisała z Zarządem Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu umowę na zarządzanie zasobem komunalnym miasta Poznań o łącznej powierzchni 1,35 mln m². Wartość umowy wynosi 24,7 mln zł. Termin obowiązywania umowy to 48 miesięcy. Po wejściu umowy w życie łączna powierzchnia zarządzana przez ZZN wyniesie ok. 9 mln m².

Więcej

Spółka ZZN WAM firma zarządzająca nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi w całej Polsce, posiadająca oddział w Poznaniu,złożyła ofertę z najniższą ceną w przetargu na zarządzanie zasobem komunalnym miasta Poznań o łącznej powierzchni 1,35 mln m². Wartość brutto złożonej przez ZZN WAM oferty wyniosła 24,7 mln zł. Przetarg ogłosił Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Czas trwania projektu objętego przetargiem to 48 miesięcy.

Więcej

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70