Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy firmą zajmującą się nowoczesnym i profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Od 2012 roku należymy do międzynarodowej Grupy City Service.

CWB 2013

CWB 2013

 

Miło nam poinformować, iż Zespół Zarządców Nieruchomości otrzymał ponownie Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany na podstawie danych finansowych z 2013 roku. Jest to potwierdzenie wiarygodnosci i stabilności firmy.

Medal Europejski

Medal Europejski

 

Usługa zarządzania nieruchomościami wykonywanymi na zlecenie została uznana za wzór usługi na rynku polskim. Otrzymany Medal Europejski świadczy o jakości usługi spełniającej standardy europejskie.
Medal został przyznany w czerwcu 2014r.

Lider Zarządzania Nieruchomościami

Lider Zarządzania Nieruchomościami

W kwietniu 2014r Spółka ZZN otrzymała prestiżowe wyróżnienie na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami - Lider Zarządzania Nieruchomościami 2014.

Business Centre Club

Business Centre Club W dniu 8 kwietnia 2013 roku nasza Spółka otrzymała kolejną rekomendację od Business Centre Club - prestiżowego Klubu przedsiębiorców oraz największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców.

Rzetelna firma

Rzetelna firma Nasza firma otrzymała certyfikat Rzetelna Firma, potwierdzający rzetelność, przejrzystość oraz wiarygodność prowadzonej przez Spółkę działalności gospodarczej, a także stosowanie w codziennej praktyce zasad etyki biznesu. Celem programu Rzetelna Firma, zainicjowanego przez Krajowy Rejestr Długów jest promowanie wiarygodności płatniczej w obrocie gospodarczym oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które biorą w nim udział.

Diamenty Miesięcznika Forbes

Diamenty Miesięcznika Forbes Miło nam poinformować Państwa, iż Spółka Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym rankingu Diamenty miesięcznika Forbes 2011. Ranking Diamenty miesięcznika Forbes prezentuje listę najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Na tegorocznej Gali Zespół Zarządców Nieruchomości został wyróżniony w kategorii firm o poziomie przychodów w wysokości 50 – 250 mln zł.

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70