Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy obiekty mieszkaniowe
w całej Polsce.

Zarząd ZZN

Anna Górecka – Kolasa
Anna Górecka – Kolasa Prezes Zarządu

Anna Górecka-Kolasa karierę zawodową rozpoczęła w 1996 roku, w tym czasie była związana m. in. z Wojskową Agencją Mieszkaniową (WAM) i Zespołem Wspólnot Mieszkaniowych WAM. W spółce ZZN pracuje od 2004 roku, czyli od początku jej istnienia. Początkowo zatrudniona na stanowisku zastępcy głównego księgowego, następnie głównego specjalisty ds. kontroli i analiz ekonomicznych, później dyrektora ds. zarządzania i kontroli oraz dyrektora generalnego.  

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie, Wydziału Zarządzania i Marketingu, ukończyła też studia podyplomowe w dwóch innych warszawskich uczelniach: Szkole Głównej Handlowej (zarządzanie gospodarką komunalną i mieszkaniową) i Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania (zarządzanie nieruchomościami). Ma licencję zarządcy nieruchomości.

Kadra menedżerska

Jarosław Piec
Jarosław Piec Dyrektor Finansowy
Jarosław Piec jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej. W 1996 roku rozpoczął praktykę zawodową w firmie PPS Polkurier, zaś po jej zakończeniu pozostał w firmie i pracował w dziale księgowości, windykacji i analiz. Od 2001 roku przechodził przez szereg stanowisk w dziale finansowo-księgowym w nowootwartym koncernie UPS. Przez ostatnie pięć lat pełnił funkcję Dyrektora Finansowego. Po zakończonej współpracy z UPS został Dyrektorem ds. Finansowych i Administracyjnych w firmie Damco.
Od stycznia 2015 r. pełni funkcję Dyrektora Finansowego w City Service Polska.
Prywatne pasje to film, muzyka, wędrówki po górach, literatura oraz sport, w szczególności siatkówka.

Strefa klienta

informacje o strefie >
Zapytaj o ofertę

Wspieramy

ElektroEko

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70